HomeSpektakleOceanarium

Oceanarium

Szumią fale chlup chlup chlup zaraz zmoczą kilka stóp!

Dla niektórych piaskownica to po prostu miejsce z piaskiem. Robi się tam babki z piasku i tyle. Dla naszych bohaterów zwykła zabawa foremkami to początek wielkiej przygody. Wystarczy odrobina wyobraźni, a plastikowa muszelka przeniesie nas na piaszczystą plażę, jeszcze trochę – i już wypływamy żaglówką na środek oceanu.A stąd to już pół kroku do prawdziwej przygody! zabaw z ośmiornicami, tańców z meduzami, pływania z najprawdziwszą ławicą ryb.
spektakl zrobiliśmy dla naszych nowych dzieci: Frania, Marianki, Tymka i Ani ale zagramy go dla wszystkich najnajowych dzieci od 1. do 4. roku życia:).

Spektakl powstał w ramach Stypendium Twórczego Miasta Krakowa.
Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.
Produkcja spektaklu została dofinansowana z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, program Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży.

Spektakl nie powstałby bez życzliwości i pomocy Nowohuckiego Centrum Kultury, szczególne podziękowania wysyłamy do Zuzy Bani i Dominiki Jarzyny.

Przedstawienie dostępne jest w kilku wersjach; gramy je w salach teatralnych, plenerze oraz – odpowiednio zmodyfikowane, w żłobkach i klubach malucha.

 

TWÓRCY

reżyseria: Dagmara Żabska

obsada: Joanna Pruś i Tadeusz Dylawerski

scenariusz: zespół

scenografia i lalki: Agnieszka Polańska

choreografia: Marta Pietruszka

muzyka: Tomasz Krzyżanowski

piosenki: Aleksandra Denkowicz

produkcja: Marta Hankus i Andrzej Pietyra

PREMIERA

19.06. 2021 Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie

 

Strony
Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera TFK.